Obálka audioknihy Nástroje

Interpret: Marek Berger
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2015

Tradiční terapeutické postupy a modely jsou používány s ohledem na minulost, ale Phil Stutz (psychiatr) a Barry Michels (psychoterapeut) uplatňují arzenál technik - nástrojů, které dovolují pacientům použít své problémy jako páky, které jim zpřístupní sílu nevědomí a popohání ji k potřebným krokům. Najednou tak, díky transformativním přístupů, se s překážek stávají příležitosti. Příležitosti k nalezení odvahy, k dosažení sebekontroly, k rozvoji sebevyjádření, k prohloubení kreativity.

Už několik let autoři tyto revoluční techniky vyučují a používají. Pomáhají pacientům realizovat využití jejich plného potenciálu. Jejich cíl není o nic menší, než aby se váš život stal výjimečným. Vyjímečným v odolnosti, nalezením opravdového štěstí a pochopením lidské duše. V celé audioknize se pokoušejí zprostředkovat vám jednoduchou, ale účinnou pravdu. Moc vyšších sil je naprosto reálná. Čím déle budou součástí vašeho života, tím hlouběji vás promění. Mnozí jejich pacienti žijí s těmito silami pět, deset i více let. Zažili něco výjimečného. Ano, mnoho z nich dosáhlo velkých úspěchů, ale nejzásadnější je jejich reakce na selhání. Díky neustálému kontaktu s vyššími silami je jejich duch pružný a vyzařuje z něj nezlomnost.

Když přijdou nesnáze, přivítají je, protože vědí, že budou prohlubovat jejich vztah s vyššími silami. Za odměnu mohou počítat s nikdy nekončící podporou sil větších, než jsou sami. Tím získávají skálopevnou důvěru v budoucnost. Žijí lepší, plnější život, než si kdy dřív dokázali představit – a inspirují ostatní, aby následovali jejich příkladu. Tito lidé oplývají vzácnou hodnotou – skutečným štěstím. Většina z nás ho nikdy nenalezne, protože hledáme ve vnějším světě. Nikdy své štěstí nezahlédneme, protože se díváme špatným směrem.

Tuto audioknihu tedy nenapsali pro konzumenty, kteří ji stráví a vyloučí jako rychlé občerstvení. Nenapsali ji ani proto, aby získali příznivce nebo stoupence. Napsali ji pro vás, tvůrce, abyste díky nové spiritualitě mohli jít dál svou vlastní jedinečnou cestou bez ohledu na okolnosti, které vás obklopují.

Obsah:
22. Ztráta spojení s vnějším světem
23. OSMÁ KAPITOLA: Plody nové vize
24. Jakmile se člověk přestane vyvíjet

Více informací najdete na www.progresguru.cz

Nástroje - audiokniha obsahuje popis nástrojů, které mohou dopomoci k nalezení odvahy, k dosažení sebekontroly, k rozvoji sebevyjádření, k prohloubení kreativity. Autor Phil Stutz, Barry Michels. Čte Marek Berger, Gustav Bubník.