Obálka audioknihy Nové scénky Felixe Holzmanna

Interpret: David Šír
Vydavatel: Popron Music
Vydáno: 2015

Pocta Felixi Holzmannovi! Zábavný večer plný humoru, legrace a vzpomínek na skvělého českého komika. Záznam úspěšného představení z divadla Semafor. V představení uvidíte dvojici protagonistů - Davida Šíra a Miroslava Reila, kteří se již řadu let věnují interpretaci slavných scének Felixe Holzmanna, a to v dokonalém provedení a v originálních kostýmech. Diváci s nimi zažívají neopakovatelnou atmosféru, která jim umožní znovu prožít večer s nepřekonatelným českým komikem. Legendární, slavné a notoricky známé scénky z TV obrazovek, tak i úplně nové, neznámé, neohrané a neokoukané skeče ze soukromého archivu Holzmannovy rodiny, které byly zaznamenány vůbec poprvé.

Obsah:
1. Sportka
2. Statistika
3. Rozvod
4. Domácí úkol
5. Hřbitovní rozhovor
6. Lékař amatér
7. Manželka
8. Svačina
9. Včera, dnes a zítra
10. Kviz
11. Ukulele
12. Alibi

Nové scénky Felixe Holzmanna - audiokniha obsahuje výběr scének inspirovaných humorem známého komika Felixe Holzmanna. Účinkují David Šír, Miroslav Reil.