Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Vitamín L

Délka: 4 h 57 min
Interpret: Kateřina Mendlová Jírů
Vydavatel: Jan Melvil Publishing
Vydáno: 2024
Typ souboru: MP3
Velikost: 279 MB

Naordinujte si týdenní kurz lásky od vztahových expertů

„Neexistuje žádné manželství nebo partnerství, které by z této knihy nemělo prospěch.“
— New York Journal of Books

Čím to je, že některé páry spolu vydrží šťastně až do smrti, zatímco jiné se rozejdou? Je to náhoda? Štěstí? Nebo snad existuje ověřený vzorec, který vám pomůže vztah udržet?

Uznávaní vztahoví terapeuti John a Julie Gottmanovi zasvětili svůj profesní život právě těmto otázkám. Svou celoživotní práci přetavili do sedmidenního akčního plánu plného jednoduchých a okamžitě aplikovatelných kroků s jediným cílem – zlepšit vaše soužití. Ať už potřebujete řešit náhlou partnerskou krizi, oživit desítky let trvající manželství nebo jen podpořit nový vztah.

V audioknize se mimo jiné dozvíte:
* Vědecký vzorec pro dlouhodobý vztah existuje a funguje spolehlivě.
* Šťastné páry se nehádají méně než ostatní – hádají se lépe.
* Základem vztahu je správně pojmenovat, co zrovna potřebujeme.
* Klíčem k úspěchu nejsou velká gesta či honosné dary, ale každodenní maličkosti.
* Jak přes všechny povinnosti neztratit spojení s tím druhým.

Vitamín L je praktickým receptem na lásku, který vám pomůže zaměřit se na to nejpodstatnější. Díky němu zjistíte, že už pár malých návyků může váš vztah zásadně změnit k lepšímu.

John Gottman (* 1942) je emeritní profesor psychologie na Washingtonské univerzitě a jeden z nejcitovanějších odborníků v oblasti rodiny a manželství na světě. Mimo jiné je autorem světového bestselleru Sedm principů spokojeného manželství. Obdržel řadu prestižních ocenění a časopis Psychotherapy Networker jej označil za jednoho z deseti nejvlivnějších psychoterapeutů.

Julie Schwartz Gottman (* 1951) je spolutvůrkyně populárního workshopu The Art and Science of Love a sama byla v roce 2021 vyhlášena psycholožkou roku státu Washington. Psychotherapy Networker jí udělil cenu za celoživotní přínos. Manželé společně žijí na ostrově Orcas v americkém státě Washington.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma