Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy SPRÁVNÁ PĚTKA znovu na ostrově

SPRÁVNÁ PĚTKA znovu na ostrově

Enid Blytonová

Délka: 5 h 22 min
Interpret: Michaela Maurerová
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2024
Série: Správná pětka díl 6
Typ souboru: MP3
Velikost: 303 MB

Strýček Quentin ve smrtelném nebezpečí. Správná pětka zasahuje!

Stála tam a nevěděla, co dělat. Má jít dolů a pokusit se najít Tima a otce? Ale když to udělá, může se stát sama vězněm!
Děti se tolik těšily na návrat na Kirrin – a teď tam nemůžou! Georgin táta Quentin si v tamní polorozpadlé věži zařídil vědeckou laboratoř a nechce být při svých experimentech vyrušován. Přesto má podezření, že ho na ostrově někdo špehuje. Kdyby jen tušil, jaké nebezpečí mu hrozí! Děti zatím objeví skrytou podzemní chodbu a seznámí se se zakřiknutým klukem Martinem a jeho otcem, panem Curtisem. Dickovi se nelíbí, že se pan Curtis příliš vyptává na pokusy strejdy Quentina i na skalní tunel. Avšak ani ve snu by ho nenapadlo, že Georgin táta má v patách zločince odhodlané získat jeho vynález za každou cenu. Dokonce jsou připraveni vyhodit celý ostrov do povětří! Naštěstí je tu Správná pětka, která okamžitě vyrazí na záchrannou misi.

Julián, Dick, George, Anna a pes Tim se vydávají vstříc dalšímu dobrodružství na Kirrinském ostrově. V šestém příběhu kultovní série parta zachraňuje Georgina tátu.

„Myslím, že je to úžasná série. Přišlo mi jako velká nespravedlnost, že oni zažívají dobrodružství, a já ne."
- Alexander McCall Smith, The Sunday Telegraph

„Nebezpeční zločinci si v ničem nezadají s dětmi a psem. Dospělí jsou k ničemu."
- Country Life

Zastavila se. Chodba se náhle rozšířila a vyústila do obrovské temné jeskyně, která byla nečekaně vysoká a plná temných stínů. George se překvapeně rozhlížela. Viděla podivné věcí, kterým vůbec nerozuměla – dráty, skleněné baňky, malé přístroje, které, jak se zdálo, pracovaly zcela nehlučně a uprostřed každého z nich svítilo planoucí třepotavé světélko. Každou chvílí z nich létaly jiskry a po každém takovém zajiskření zaplavil jeskyni podivný pach. „Jak je to všechno zvláštní a tajemné,“ říkala si George. „Jak jen může táta rozumět všem těm přístrojům a ostatním věcem?! Kdybych tak věděla, kde je! Doufám, že ho ti chlapi mezitím někde neuvěznili!“
- ukázka z textu

Audiokniha SPRÁVNÁ PĚTKA znovu na ostrově obsahuje šestý díl dobrodružné série pro děti a mládež. Autorka Enid Blytonová. Čte Michaela Maurerová.

více

Série Správná pětka

Obálka audioknihy SPRÁVNÁ PĚTKA na ostrově pokladů
SPRÁVNÁ PĚTKA na ostrově pokladů
Obálka audioknihy SPRÁVNÁ PĚTKA opět v akci
SPRÁVNÁ PĚTKA opět v akci
Obálka audioknihy SPRÁVNÁ PĚTKA na útěku
SPRÁVNÁ PĚTKA na útěku
Obálka audioknihy SPRÁVNÁ PĚTKA znovu na ostrově
SPRÁVNÁ PĚTKA znovu na ostrově

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma