Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy O nemovitostech, investování, bohatství a životních zkušenostech

O nemovitostech, investování, bohatství a životních zkušenostech

Radim Passer

Délka: 3 h 25 min
Interpret: Radim Passer
Vydavatel: Nový život
Vydáno: 2016
Typ souboru: MP3
Velikost: 193 MB

V první části nahrávky dává Petr Vomastek tipy a sdílí zkušenosti, jak se mu během deseti let činnosti makléře a realitního investora podařilo stát finančně nezávislým a naplnit tak vizi, kterou mu na počátku kariéry vnukl jeho mentor.
V druhé části nahrávky pak Radim Passer hovoří o trhu s nemovitostmi, investování do nemovitostí, nových příležitostech v investování do nemovitostí, time-managementu, vedení pracovníků i svém nejlepším obchodním rozhodnutí.

Petr Vomastek, realitní broker, investor a podnikatel, získal šestkrát v řadě ocenění Makléř roku, a to v mateřské kanceláři REALITY 21 a následně v CENTURY 21. V roce 2010 a 2012 se kvalifikoval na mezinárodní ocenění Double Centurion, v r. 2013 byl jako první v České republice uveden do mezinárodní síně slávy CENTURY 21. Petrovou specializací jsou výnosové nemovitosti, pozemky pro development a zemědělská půda. Během své realitní kariéry Petr spolupracoval s mnoha významnými mezinárodními i tuzemskými společnostmi.

Radim Passer začal podnikat v roce 1991 a založil společnost PASSERINVEST GROUP, jež se stala jednou z nejrespektovanějších developerských společností na českém trhu. Jako investor a developer je firma spojena s projektem administrativního a multifunkčního areálu na Praze 4, jež dostal název BB Centrum. Ten patří mezi největší a nejúspěšnější kancelářské areály v České republice s řadou prestižních ocenění. Společnost PASSERINVEST GROUP, v jejímž čele stojí Radim Passer, si vybudovala jméno férového hráče díky transparentní politice, flexibilitě, korektnímu a čistému jednání a stoprocentně odvedené práci. Radim Passer považuje svůj podnikatelský úspěch za dar od Boha, k němuž se obrátil v roce 1998 po smrti svého prvního syna. Toto rozhodnutí, které považuje za nejlepší ve svém životě, změnilo od základu jeho soukromý život i celkový pohled na svět. Stojí za řadou charitativních projektů a je zakladatelem občanského sdružení Maranatha. Radim Passer má tři syny.

O nemovitostech, investování, bohatství a životních zkušenostech - audiokniha obsahuje přednášky, jejichž autory i interprety jsou Petr Vomastek a Radim Passer.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma