Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Mořeplavec

Mořeplavec

Diana Gabaldon

Délka: 42 h 29 min
Interpret: Jitka Ježková
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2024
Série: Cizinka díl 3
Typ souboru: MP3
Velikost: 2.40 GB

Jejich lásku nezmaří čas ani hranice. Vydejte se s nimi proti proudu historie z Edinburghu až na Jamajku!

Po tragické prohře na pláni u Cullodenu se Claire vrátila opět do 20. století a po dvacet let vychovávala v Bostonu svou dceru Briannu. Bolest z toho, že se jí nepodařilo v minulosti zamezit porážce reků z Vysočiny a zachránit milovaného Jamieho, se však nezbavila. Vše se ovšem mění roku 1968, kdy z archivních dokumentů vyčte, že její drahý masakr skotských klanů možná přece jen přežil. Souhra šťastných okolností způsobila, že se Jamie místo na márách ocitl v ardsmuirské věznici. Jakým řízením osudu a pod čí identitou se mu odtud podařilo uniknout? A proč se oba milenci po shledání strastiplně plaví až na daleký ostrov v Karibiku?

Vypravte se znovu do 18. století ve třetím dílu oblíbené série Cizinka, jíž se celosvětově prodalo přes 20 milionů výtisků. Podle romancí Diany Gabaldonové vznikl i rozsáhlý stejnojmenný TV seriál (Outlander) s Caitrionou Balfe a Samem Heughanem v hlavních rolích, který se v letech 2014–2023 dočkal už sedmi řad.

„Triumfální návrat do fikčního světa Cizinky. Cit pro historické detaily a skutečně vyzrálou romanci potvrzují, že Gabaldonová je vskutku jedinečnou spisovatelkou.“
– Publishers Weekly

„Předchozí dva díly Mořeplavec opět o něco překonal.“
– Knížkomolka

Uskočil dozadu, jako by ho při mém dotyku zasáhl elektrický proud, a jeho klidný výraz znejistěl. „Ty jsi skutečná,“ zašeptal. Už před okamžikem jsem si myslela, že je bledý, ale teprve teď zmizela z jeho tváře veškerá barva. Jamie obrátil oči v sloup a spadl na podlahu ve sprše papírů a různých odřezků, které ležely na tiskařském lisu. Na tak velkého muže spadl dost elegantně, pomyslela jsem si roztržitě.
– ukázka z textu

Audiokniha Mořeplavec - autor Diana Gabaldon, čte Jitka Ježková.

více

Série Cizinka

Obálka audioknihy Cizinka
Cizinka
Obálka audioknihy Vážka v jantaru
Vážka v jantaru
Obálka audioknihy Mořeplavec
Mořeplavec

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma