Obálka audioknihy Jeremyho farma nejen zvířat

Jeremyho farma nejen zvířat

Jeremy Clarkson

Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022
Série: Jeremyho farma nejen zvířat

ŠPATNÝ DEN NA FARMĚ JE LEPŠÍ NEŽ DOBRÝ DEN V KANCELÁŘI

Už když se Jeremy proháněl po světě v drahých autech při natáčení Top Gearu, toužil jezdit traktorem a vyorávat své vlastní brambory. Jak těžké to může být? Zaseje, zaprší, vyroste jídlo. Snadné. Koupil proto farmu v Oxfordshiru a pořídil si největší traktor na trhu – Lamborghini. Co na tom, že se mu nevešel do stodoly. Naučil se nejen pěstovat obilí a zeleninu, ale i chovat hospodářská zvířata a včely.

O svém ročním dobrodružství na farmě napsal sérii vtipných novinových sloupků, které uslyšíte v podání Zbyška Horáka. Nazujte si holinky, nasaďte bekovku do čela a poznejte s Jeremym tajemství opravdového „chlapského“ farmaření.

JEREMY CLARKSON
Britský žurnalista a komentátor, který je znám hlavně jako bývalý moderátor pořadu Top Gear. Jako středoškoláka ho vyhodili z Repton School za „pití, kouření a darebáctví“. Jeho první práce byla obchodní cestující pro živnost jeho rodičů – prodával hračky Paddington Bear. Poté se stal žurnalistou u Rotherham Advertiser. V roce 1984 založil Motoring Press Agency, kde dělal silniční testy vozidel pro místní noviny a automobilové magazíny. Clarksonova první hlavní televizní role byla role moderátora v britském motoristickém pořadu Top Gear. Společně s Jamesem Mayem a Richardem Hammondem moderovali nejvíce sledovanou show na BBC Two, vysílanou ve více než 100 zemích. V roce 2007 vyhrál National Television Adward.

Nahrávka vznikla podle knihy Jeremyho Clarksona Jeremyho farma nejen zvířat, vydané nakladatelstvím Argo v roce 2022. Copyright © Jeremy Clarkson, 2021. First published as DIDDLY SQUAT in 2021 by Michael Joseph. Michael Joseph is part of the Penguin Random House group of companies. Z anglického originálu Diddly Squat – A Year in the Farm přeložil Martin Urban. Translation © Martin Urban, 2022. Čte Zbyšek Horák. Režie, zvuk Vojtěch Machálek. Hudba Mario Buzzi. Cover photo © The Sunday Times Magazine / News Licensing. Úprava obálky pro CD Natalie Oweyssi. Vydalo Tympanum, s. r. o. ve spolupráci s nakladatelstvím Argo, s. r. o., 2022.

Audiokniha Jeremyho farma nejen zvířat – rok na farmě Diddly Squat očima Jeremyho Clarksona. Čte Zbyšek Horák

Série Jeremyho farma nejen zvířat