Obálka audioknihy Bratrstvo – Kniha třetí – Lovci

Interpret: Pavel Neškudla
Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2020
Série: Bratrstvo (John Flanagan)

Bratrstvo #3

Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců. Posádku Volavky čeká nelehký úkol – najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích. Pronásledování vede po mohutné řece Dan a nebezpečným vodopádem až do opevněného města Raguza, které je nechvalně proslulým útočištěm pirátů a dobrodruhů. Má-li zde Hal uspět, musí věřit schopnostem své posádky a vyzvat Zavaka na souboj na život a na smrt.

JOHN FLANAGAN
Australský spisovatel nejprve pracoval jako reklamní textař a později redaktor na volné noze. Věnoval se také psaní scénářů pro televizní komedie. Vlastní fantastický svět, do kterého vstupují čtenáři po celém světě, původně vytvořil pro svého syna, kterého chtěl zábavným způsobem přivést ke čtení. Dnes patří k nejproduktivnějším australským prozaikům a mezi jeho velmi úspěšné počiny patří především fantasy série Hraničářův učeň.

Audiokniha Bratrstvo – Kniha třetí – Lovci je pokračováním fantasy série od autora Hraničářova učně. Autor John Flanagan. Čte Pavel Neškudla.

Série Bratrstvo (John Flanagan)

Obálka audioknihy Bratrstvo – Vyděděnci
Bratrstvo – Vyděděnci