Bratrstvo – Vyděděnci

Interpret: Pavel Neškudla
Vydavatel: Egmont
Vydáno: 2019

Audiokniha Bratrstvo – Vyděděnci od autora Hraničářova učně vás v prvním příběhu z nové série zavede do dalšího fantastického světa plného dobrodružství. Napsal John Flanagan. Vypráví Pavel Neškudla.

Bratrstvo – Kniha první

Ve Skandii existuje pouze jediná cesta, jak se stát bojovníkem. Chlapci jsou vybíráni do skupin zvaných bratrstva a musejí podstoupit tříměsíční výcvik v námořnických dovednostech, ovládání zbraní a bojové taktice. Bratrstvo stojí proti bratrstvu a soutěží spolu v řadě úkolů. Vítěz může být jen jeden.

Když se Hal Mikkelson, syn skandijského otce a araluenské matky, stane nedobrovolným vůdcem bratrstva vyděděnců, musí se tohoto úkolu zhostit, jak nejlépe umí. Bratrstvo Volavek se silou ani počtem sice nevyrovná dalším dvěma skupinám, ale jeho členové mohou svou vynalézavostí, důvtipem a odvahou všechny jen překvapit.

Série Bratrstvo