Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Pán Věže

Pán Věže

Anthony Ryan

Délka: 27 h 21 min
Interpret: Ivan Lupták
Vydavatel: OneHotBook
Vydáno: 2019
Série: Stín krkavce díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.54 GB

Tváří v tvář hrozbě musí i ta nejváhavější ruka nakonec pozvednout meč.

Vélin Al Sorna, který ve službách Sjednoceného království a Víry prošel bezpočtem bitev, je unavený válkou. Však mu jedinou "odměnou" byla ztráta lásky, smrt přátel a zrada krále. Po pěti letech v alpírském žaláři touží po návratu domů a klidném životě bez zabíjení. V rodné zemi však čeká Reva, která by mu na uvítanou nejraději vrazila nůž do srdce. Zničil její rodinu i její život. Od krvavé pomsty ji neodradí dokonce ani hrozba vpádu nejmocnějšího nepřítele, jakému kdy království čelilo. Jakmile ale vzplanou válečné ohně, z protivníků se stávají spojenci, a co bylo dříve pravdou, mění se v lež. Pokud má být království zachráněno, musí Reva přijmout budoucnost, jakou si nepředstavovala, a Vélin se musí znovu ponořit do minulosti, kterou by nejraději pohřbil.

ANTHONY RYAN
Britský autor pochází ze Skotska, vystudoval historii, žije a pracuje v Londýně. Dlouho byl zaměstnán ve státní správě, ale po úspěchu svého prvního románu Píseň krve (2013; česky Host 2014) se stal spisovatelem na plný úvazek. Bestsellerovou trilogii Stín krkavce po druhém dílu Pán věže (2014; česky Host 2015) završil románem Královna ohně (2015). Vydal také první díl nové fantasy série The Draconis Memoria: The Waking Fire, který k českému vydání plánuje nakladatelství Host. Autor také pokračuje v psaní své sci-fi série Slab City Blues, která vychází elektronicky.

Copyrights:

Audiokniha (P) & © OneHotBook, 2018. Všechna práva vyhrazena.

Audiokniha Pán věže obsahuje druhý díl epické fantasy ságy Stín krkavce. Autorem je Anthony Ryan. Čte Pavel Soukup, Ivan Lupták, Eva Josefíková a další.

více

Série Stín krkavce

Obálka audioknihy Píseň krve
Píseň krve
Obálka audioknihy Pán Věže
Pán Věže
Obálka audioknihy Královna ohně
Královna ohně

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma