Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Cesta pokojného bojovníka

Cesta pokojného bojovníka

Dan Millman

Délka: 8 h 33 min
Interpret: Jiří Žák
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 482 MB

Autentický a poutavý příběh autora, bývalého mistra světa v gymnastice, který má vše na dosah a sní i o olympiádě, dokud mu do cesty nevstoupí těžký úraz, který všechno změní. Dan se setká se zvláštním cizincem, který mu pomůže hodně věcí pochopit, mnohému naučit a najít tak na této nelehké cestě sebe sama.

Dan Millman, někdejší vynikající gymnasta, učitel bojových umění a vysokoškolský profesor je autorem sedmnácti knih přeložených do 29 jazyků, mimo jiné i do češtiny. Jedna z nich, Cesta pokojného bojovníka, byla v roce 2006 úspěšně zfilmována.

Jiří Žák (1946) je český herec, spisovatel, scenárista, publicista a překladatel z francouzštiny. Jeho láska k tomuto jazyku ho přivedla také do Francie, kde se seznámil s mnoha francouzskými hereckými legendami (např. Jean-Paul Belmondo, Jean Marais, Annie Girardotová, Pierre Richard, Claudia Cardinalová) a z těchto setkání pak vznikl i cyklus televizních rozhovorů. V současné době je členem Divadla na Vinohradech a rovněž načítá audioknihy.

Copyright © 1980 by Dan Millman, Way of the Peaceful Warrior
Překlad © Adriena Borovičková

Cesta pokojného bojovníka - audiokniha obsahuje životní příběh gymnasty, kterému osud překazil cestu za úspěchem, a tak se vydal hledat sám sebe. Autor Dan Millman. Čte Jiří Žák. Režie Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma