Lidé plánují, Bůh se směje

Délka: 5 h 15 min
Interpret: Naďa Konvalinková
Vydavatel: Audiotéka, Portál
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 296 MB

Lidé plánují, Bůh se směje - když se život nevyvíjí podle vašich představ. V této audioknize vypráví newyorská rabínka o vlastní cestě k Bohu, k pokoře a přijetí všech stránek života. Napsala Sherre Hirsch a čte Naďa Konvalinková.

Newyorská rabínka v deseti kapitolách velmi dojemně, přesvědčivě a s humorem na mnoha příkladech z vlastní zkušenosti vypráví o vlastní cestě k Bohu, k pokoře a přijetí všech stránek života. Řešením je nalezení „božské jiskry“, tj. Božího úmyslu v sobě, a její udržování. Kniha je zajímavá i autentickým zachycením prostředí, v němž žijí newyorští Židé, a krátkými, zábavnými příběhy o chasidských mudrcích.

Deset kapitol se zabývá vnitřním vývojem člověka zasaženého nepředvídanými životními událostmi, jeho posunem k pravdivému životu, uzavřením „partnerství“ s Bohem, nacházením obecného smyslu v životních událostech a s tím spojenými pochybnostmi.

Sherre Hirsch je americká rabínka, spisovatelka a spirituální koučka, mediálně velmi známá. Napsala ještě další knihu: Jak se vypořádat s životními změnami a žít bez strachu a výčitek svědomí (2015).

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma