Obálka audioknihy František Nepil: Kolekce audioknih

Interpret: František Nepil
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2020

Unikátní kolekce pěti titulů mluveného slova pro dospělé, doplněná albem pohádek pro vnoučky. Více jak 5 hodin laskavého humoru a skvělé zábavy. Ani čtvrtstoletí, které uplynulo od doby jejich vzniku, neubralo nic na jedinečnosti a nezaměnitelnosti vypravěčského stylu autora. Jméno Františka Nepila je zárukou kvality a jeho literární texty lze považovat za nadčasové. Těší se stálé oblibě u čtenářů i posluchačů. Čtyři tituly načetl autor sám a jeho neopakovatelná interpretace je posluchačskou lahůdkou.

Kolekce audioknih obsahuje tituly Dobrou a ještě lepší neděli, Dobré a ještě lepší pondělí, Má stoletá láska Sparta, Malý atlas mého srdce, Po Praze chodím a Pohádková lampička. Čte autor František Nepil, Petr Nárožný, Jana Hlaváčová a Luděk Munzar.