Miroslav Horníček v Šemanovicích

Délka: 1 h 11 min
Interpret: Miroslav Horníček
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 67 MB

Miroslav Horníček v Šemanovicích - audiokniha obsahuje dvě setkání Miroslava Horníčka s Ondřejem Suchým a publikem v šemanovickém společenském minicentru Nostalgická myš při natáčení pořadů nostalgické muzeum zábavy. Vypráví Miroslav Horníček.

Průvodní slovo Ondřej Suchý:
Když v polovině devadesátých let vzniklo v Šemanovicích u Kokořína společenské mini centrum nostalgie, začal zde od roku 1997 natáčet Český rozhlas pořady s názvem Nostalgické muzeum zábavy. Dodnes se zde tyto veřejné nahrávky natáčejí jako Nostalgické muzeum Ondřeje Suchého.

Skutečnost, že byl v roce 1998 mistr slova Miroslav Horníček ochoten přijet se k nám pobavit – jak říkal: „Přijel jsem pobejt“ –, byla pro nás tehdy opravdu velká událost. Proto jsem se na tato dvě setkání před rozhlasovými mikrofony v sálku zaplněném do posledního místečka připravoval velmi důkladně. Přátelství, které mezi námi vzniklo (a na jehož konci mě Miroslav Horníček požádal, abych jej oslovoval křestním jménem), bylo pro jeho zhoršující se zdravotní stav krutě krátké… Bylo mi velkou ctí. Setkání s Miroslavem Horníčkem se stala jedním z mých velkých životních zážitků!

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma