Obálka audioknihy Kultura v podnikání

Interpret: Brigita Vimrová
Vydavatel: Nový život
Vydáno: 2012

Všichni jsme ovlivňováni kulturou, ve které žijeme. Kulturní prostředí každé firmy má určité normy, jež je pro fungování našeho profesního života dobré dodržovat. Ale hodnoty firmy se nemusí vždy slučovat s hodnotami, které jsou v našich domovech.
Manželé Vimrovi mluví otevřeně o svých vlastních selháních v životě a sdílí se o tom, kde našli řešení - ve vzájemné lásce a nepřipomínání křivd z minulosti. Nevyřešená minulost a strach z budoucnosti přináší úzkost, která je neslučitelná s životem, protože nedává sílu k vytváření hodnot.

Pavel Vimr *1965, zahájil podnikatelskou kariéru v roce 1991. Skupina firem Victory, jejímž je zakladatelem a majitelem, je pro své zákazníky respektovaným a stabilním dodavatelem a partnerem. Díly z Victory Czech najdete aktuálně ve vozech Mercedes, Volvo, Jaguar, Ford, Rover a Porsche. Kromě vyrábění kvalitních dílů si Pavel Vimr dle vlastních slov užívá život s manželkou Brigitou a třemi dětmi. Je příležitostným řečníkem v rádiu TWR, na akcích pro manželské páry a pro podnikatele, které i sám spolupořádá. Stojí za webem podnikateldnes.cz.

Brigita Vimrová je podnikatelkou, příležitostnou řečnicí na křesťanských konferencích, seminářích a v rádiu TWR. Je také zapojena do dobrovolné služby v mateřském centru, v nedělní školce a do jiných akcí pro děti a mládež; spolupořádá pravidelné programy pro veřejnost v rámci církevního prostředí (Zadáno pro dámy, Jiná žena, Bod obratu).

Kultura v podnikání - audiokniha obsahuje přednášku a netradiční pohled na hodnoty našeho života i byznysu, prezentovaný manželi Vimrovými z Chomutova.