Obálka audioknihy Příběhy z Mezivěku

Interpret: Petr Lněnička
Vydavatel: Audiostory
Vydáno: 2021

V království propukla vzpoura. Armáda psanců vedená bývalým lapkou Ferrym a odpadlým šlechticem Sebastianem pochoduje k hlavnímu městu. Do země vyrývá ohnivou brázdu a za sebou zanechává jen smrt a zkázu. Na popravištích, nebo v očistných plamenech končí i spousta nevinných lidí. Strach a příležitost rodí udavače a kolaboranty. V zemi panuje chaos. Ten, kdo má možnost a prostředky, prchá na válkou nedotčený jih daleko od hlavního města.

Ucelený povídkový soubor v žánru fantasy se odehrává ve fiktivním období Mezivěku, stovky let po blíže neurčené katastrofě. Na planetě vyhynula většina populace a zbylé lidstvo bylo uvrženo zpět do hlubokého středověku.

Jednotlivé povídky této sbírky si všimají osudů konkrétních hrdinů, které jsou zasazeny do nelehké doby, zvané Mezivěk…

PATRICK GRIEL
Je český debutující spisovatel, píšící pod pseudonymem. Hudebník, scénárista a režisér, příležitostný herec. Narodil se v Praze. Vystudoval Střední knihkupecko-nakladatelskou školu. Byl a je vášnivým čtenářem beletrie. Pracoval také dlouhá léta jako knihkupec. V současné době se věnuje psaní a skládání hudby, dramaturgické a režijní práci. Své autorské prvotiny si vydával vlastním nákladem.

Doplněná verze Příběhů z Mezivěku právě vychází v audioknižním zpracování pod značkou AudioStory, které v roce 2021 slaví 30 let!

redakce textu a režie – Jindřiška Nováková
záznam zvuku a střih – Daniel Tůma
výsledný mix a mastering – Ing. Tomáš Gsöllhofer
hudba - Karpof Brothers
titulní obrázek: Lubomír Kupčík © 2021
grafický design: Jan Skružný 2021
natočeno ve zvukovém studiu Karpofon (AudioStory)
vydalo AudioStory s.r.o. ℗ © 2021

Audiokniha Příběhy z Mezivěku obsahuje fantasy povídky od autora Patricka Griela. Čtou Petr Lněnička, Jaromír Meduna, Vojtěch Hájek, Radek Hoppe a další.