Poslední přání - Zaklínač I. Poslední přání 6/6

Délka: 2 h 36 min
Interpret: Jiří Dvořák
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2013
Série: Zaklínač
Typ souboru: MP3
Velikost: 147 MB

Poslední přání - Zaklínač I. Poslední přání 6/6 - závěrečný příběh z povídkové sbírky Zaklínač I. Poslední přání. Polský autor Andrzej Sapkowski vytvořil živoucí fantasy svět, ve kterém sledujeme osudy Geralta z Rivie, zaklínače, bělovlasého zabijáka monster a magických tvorů. V hlavních rolích v audioknize uslyšíte Jiřího Plachého jako vypravěče a Jiřího Dvořáka jako Geralta. Mistr zvuku: Jan Kocian.

Děj:
Marigold zde dostává Geralta do pěkné šlamastyky. Vyvolá totiž džina, Génia Vzduchu, a ten mu ochromí hlasivky. Aby ho Geralt zachránil, požádá o pomoc čarodějku.

O audioknize:
Zaklínač Geralt je hlavní postavou povídek a pětidílné románové ságy Andrzeje Sapkowského, které společně vydají na sedm knih. První povídkovou knihu Zaklínač I. Poslední přání přináší Audiotéka v šesti dramatizovaných audioknihách s desítkami herců, unikátními zvukovými efekty a původní hudbou Petra Hanzlíka v režii Jakuba Taberyho.

Obsazení:
Geralt- Jiří Dvořák
Vypravěč – Jiří Plachý
Nenneke – Veronika Bajerová
Yennefer – Helena Dvořáková
Marigold – Jakub Saic
Chireadan – Jan Szymik
Krepp – Radek Valenta
Neville – Libor Jeník
Vratimir – Petr Prokeš
Dále účinkují: Petr Pěknic, Jan Musil, Aleš Říha

Hudba: Petr Hanzlík
Režie: Jakub Tabery

Original text © 1993 by Andrzej Sapkowski Czech edition © 1999 by Leonardo Czech translation © 1999 by Stanislav Komárek and Jiří Pilch

více

Série Zaklínač

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma