Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Hráč

Délka: 13 h 43 min
Interpret: Petr Neskusil
Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2023
Série: Pavel Vencl díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 774 MB

Jsou čtyři roky po válce a do psychiatrického sanatoria v Bavorsku, kde se léčí převážně prominenti fašistického Německa, je umístěn muž, který neví, jak se jmenuje, ani kým byl za války. Jediné, co o něm okolí ví, je, že se zřítil s letadlem při útěku z Československa. Mluví německy, ale jak se mu postupně vrací paměť, vzpomíná si i na další jazyky a fragmenty z minulosti, které se skládají v mozaiku jeho předešlého života…Vynikající román českého autora, v němž volně navazuje na své nejznámější dílo - Útěk do pekel, který se stal čtenářským bestsellerem.

FRANTIŠEK NIEDL
František Niedl se narodil v Českých Budějovicích a vystudoval SPŠ elektrotechnickou. Prošel profesemi elektromontér, obsluha vodní elektrárny, obsluha rozvodny, byl učitelem v autoškole a byl majitelem cestovní kanceláře. Má rád přírodu, motorky, koně, jachtink, literaturu a historii. Kromě románů píše i povídky, které se objevují v přílohách deníků, nebo jsou vysílány v rozhlase a také vychází knižně.

PETR NESKUSIL
Mladý český dabér a herec. Na svém kontě má mnoho větších i menších rolí. Mezi jeho nejvýznamnější dabované postavy patří například Howard ze seriálu Teorie velkého třesku nebo Peeta v sérii Hunger Games. Namluvil ale také hrdiny ve filmech Úsvit planety opic, Hobit či Pí a jeho život. Je výborným interpretem audioknih s širokým záběrem. Pro Audiotéku načetl sci-fi sérii Koloniální války, historický román Mladí lvi nebo fantasy Skandar a zloděj jednorožců.

Audiokniha Hráč, autor František Niedl, čte Petr Neskusil, režie Kateřina Bubeníčková.

více

Série Pavel Vencl

Obálka audioknihy Útěk do pekel
Útěk do pekel
Obálka audioknihy Hráč
Hráč

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma