Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Worldrunner: Lovci

Worldrunner: Lovci

Thomas Thiemeyer

Délka: 9 h 57 min
Interpret: Martin Zahálka ml.
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2023
Série: Worldrunner díl 1
Typ souboru: MP3
Velikost: 561 MB

Existuje napínavější hra než hon za poklady? Tim je vášnivý runner a sběrač kešek. Když se mu tedy jednoho dne naskytne příležitost zahrát si zatím největší hru tajemné společnosti GlobalGames, neváhá ani minutu a zúčastní se jí spolu se stovkou nejlepších lovců kešek v zemi. Na sedmi místech se skrývá sedm kešek a vyhrává jen ten nejrychlejší. Tim si brzo uvědomí, že to sám nezvládne, a rozhodne se spojit síly se Sakurou, krásnou a vynikající runnerkou z jeho města. Nakonec ale může vyhrát jenom jeden. Mohou se na sebe Tim se Sakurou spolehnout?

THOMAS THIEMEYER
Narodil se roku 1963. Studoval geologii a geografii, pak se osamostatnil a vydal se na dráhu spisovatele a ilustrátora. Jeho příběhy pokračují v tradici klasických dobrodružných románů a jejich námětem často bývá objevování zaniklých kultur a ohrožení záhadnými mocnostmi. Mnoho z nich bylo přeloženo do více než třinácti jazyků. Spisovatel žije se svou rodinou ve Stuttgartu.

MARTIN ZAHÁLKA ml.
Pochází z Prahy z pražského Smíchova. Po dokončení základní nastoupil na pražskou konzervatoř, kde vystudoval hudebně-dramatický obor pod vedením Aleše Procházky. Již během studia na konzervatoři se objevil v inscenacích Lhář a Tři mušketýři v Divadelním létě pod plzeňským nebem. Po škole postupně začal kočovat se zájezdovými komediemi, sezónu 2018/2019 strávil v angažmá v Divadle v Šumperku a působil rovněž v činohře DJKT. Martin Zahálka je také nadaným hudebníkem, je členem kapely Strohoskop, autorem hudby k pohádce Křemílek a Vochomůrka a také k audioknihám Worldrunner – Lovci a Štvanci.

Copyright: Title of the original German edition: WorldRunner: Die Jäger, by Thomas Thiemeyer
© 2020 by Arena Verlag GmbH, 970 74 Würzburg, Germany
Lic.: Agentur Dr. Ivana Beil, Schollstr. 1, D–69469 Weinheim

Audiokniha Worldrunner: Lovci, autor Thomas Thiemeyer, překlad Ivana Führmann Vízdalová. Čte Martin Zahálka ml., režie Jakub Tabery.

více

Série Worldrunner

Obálka audioknihy Worldrunner: Lovci
Worldrunner: Lovci
349 Kč
Obálka audioknihy Worldrunner: Štvanci
Worldrunner: Štvanci

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma