Obálka audioknihy Morana Mařena

Interpret: Milena Steinmasslová
Vydavatel: H:o)nza Vojtko
Vydáno: 2022

Slyšte, slyšte strašidelný až hororový příběh party čtyř dětí, skoro už puberťáků, kteří v sobě objeví schopnosti komunikovat v různých formách a variacích se světem, který není zrovna pro smrtelníka běžný. Strhující horor pro mladší ... náctileté s ryze českými, až folklorními bytost-mi a partou, která přivoláváním sněhu na vánoční prázdniny přivede smrtelné nebezpečí do jinak běžné vesnice v Západních Čechách. Že nově nabyté schopnosti nemusí být vždycky darem pocítí všichni, kdo se nepředloženě pustili do čarování...

HONZA VOJTKO
Honza Vojtko (1975) je známý párový a individuální psychoterapeut, lektor a kouč. V terapii využívá principů kognitivně behaviorální terapie ve spojení s bodyterapií. Věnuje se vzdělává-ní dospělých od emoční inteligence po obchodní dovednosti. Vystupuje v rádiu, publikuje v časopisech a píše knížky pro děti: Řeka s rozpuštěnými vlasy, Morana Mařena či Polednice Plešatá palice. Spolu s Ester Geislerovou a Josefinou Bakošovou vystupuje na interaktivních přednáškách v rámci projektu Terapie sdílením.

Nahrávka vznikla podle knihy H:o)nzy Vojtka Morana, Mařena, vydané nakladatelstvím LIKA KLUB v roce 2017. Čte Milena Steinmasslová. Zvuk, střih, mastering, hudba: Jáchym Bašek. Produkce: H:o)nza Vojtko, s finančním přispěním města Planá u Mariánských lázní. Design obálky Natalie Oweyssi. Nahrávka byla natočena ve studiu BaseCamp Studio.

Audiokniha Morana Mařena obsahuje strhující horor pro mladší... Autor Honza Vojtko, čte Milena Steinmasslová.