Obálka audioknihy Štěpánka a její televizní kamarádi

Štěpánka a její televizní kamarádi

Štěpánka Haničincová

Délka: 58 min
Interpret: Štěpánka Haničincová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2017

Dětmi milovaná Štěpánka Haničincová měla pro své malé posluchače vždy uklidňující, hřejivý úsměv a náruč plnou pohádek. A také měla kamarády, kteří jí s vyprávěním pohádek a příběhů pro děti pomáhali - třeba čertíka Bertíka, panenku Kačenku či skřítka Péťu Světošlápka. I v našem titulu "Štěpánka a její televizní kamarádi" bude Štěpánka se svými kamarády a dalšími pomocníky vzpomínat na jejich minulá setkání a hlavně vyprávět dětem pohádky O Smolíčkovi, Pastýřka a kominíček, Divoké labutě, O Karkulce, O pyšné princezně a mnoho dalších.

Štěpánka a její televizní kamarádi - audiokniha obsahuje pohádku, jejímž autorem je Štěpánka Haničincová, Pavel Cmíral, Otmar Mácha a Anna Jurásková. Čtou Štěpánka Haničincová, Jan Přeučil, Aťka Janoušková a další.