Obálka audioknihy Zrnko pravdy - Zaklínač I. Poslední přání 2/6

Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2013
Série: Zaklínač

Audiokniha Zrnko pravdy - Zaklínač I. Poslední přání 2/6 - druhý příběh z povídkové sbírky Zaklínač I. Poslední přání. Polský autor Andrzej Sapkowski vytvořil živoucí fantasy svět, ve kterém sledujeme osudy Geralta z Rivie, zaklínače, bělovlasého zabijáka monster a magických tvorů. V hlavních rolích v audioknize uslyšíte Jiřího Plachého jako vypravěče a Jiřího Dvořáka jako Geralta. Mistr zvuku: Jan Kocian.

Děj:
V příběhu nazvaném Zrnko pravdy Geralt během svého putování narazí na dvě mrtvá těla. Zdá se, že v okolí řádí nebezpečná příšera. Nedaleko místa činu zaklínač narazí na obydlí, jehož pánem je Nivellen, podivný tvor, napůl člověk napůl zvíře. Ale ne všechno je ve skutečnosti takové, jak se na první pohled jeví…

O audioknize:
Zaklínač Geralt je hlavní postavou povídek a pětidílné románové ságy Andrzeje Sapkowského, které společně vydají na sedm knih. První povídkovou knihu Zaklínač I. Poslední přání přináší Audiotéka v šesti dramatizovaných audioknihách s desítkami herců, unikátními zvukovými efekty i původní hudbou Petra Hanzlíka v režii Jakuba Taberyho.

Obsazení audioknihy Zaklínač:
Jiří Plachý - vypravěč
Jiří Dvořák - Geralt
Pavel Tesař - Nivellen
Veronika Bajerová - Nenneke, Vereena

Hudba: Petr Hanzlík
Režie: Jakub Tabery

Original text © 1993 by Andrzej Sapkowski Czech edition © 1999 by Leonardo Czech translation © 1999 by Stanislav Komárek and Jiří Pilch

Série Zaklínač

Obálka audioknihy Zaklínač I. Poslední přání - komplet