Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Mizení

Mizení

Jiří Březina

Délka: 9 h 28 min
Interpret: Jakub Saic
Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2022
Série: Tomáš Volf
Typ souboru: MP3
Velikost: 534 MB

Dvojnásobný držitel Ceny Jiřího Marka skloubil napínavou krimi zápletku s působivou sociální sondou na okraj společnosti, kde může jedno špatné rozhodnutí odstartovat životní tragédii a stáhnout nevinné ke dnu.

Policista Tomáš Volf ve svém čtvrtém příběhu řeší ten nejotřesnější případ své kariéry. Vražda spojená se žhářským útokem otřásla i jeho zkušenějšími kolegy. Představuje výročí Hitlerova narození a rasistický nápis na zdi spojitost s extremisty, nebo jde jen o snahu odvrátit pozornost od mnohem závažnějších zločinů? Tomáš Volf zjišťuje, jak podsvětí ovlivňuje lidské životy a zanechává trvalé stopy na těch nejbezbrannějších.

Na scénu se vrací jeho bývalá kolegyně Eva Černá, jíž osud do cesty přivede chlapce, který v dětském krizovém centru tvrdí, že mu rodinu vyměnili za cizí lidi. Vzhledem k jeho problémovému chování a prožitému traumatu je mu však těžké uvěřit. Chlapcovy smutné oči Evu fascinují. Je odhodlaná mu pomoci i za cenu osobních problémů. Každé dítě si přece zaslouží, aby mu někdo naslouchal...

Audiokniha Mizení, autor Jiří Březina, čte Jakub Saic.

více

Série Tomáš Volf

Obálka audioknihy Promlčení
Promlčení
Obálka audioknihy Mizení
Mizení
Obálka audioknihy Nalezení
Nalezení

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma