Obálka audioknihy Nevhodný návrh

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2023

Bridgertonovi #3

Sophii Beckettové se nikdy ani nesnilo, že se jí podaří vklouznout na vyhlášený maškarní ples lady Bridgertonové, natož se tam seznámit s "krásným princem". Přestože je dcerou hraběte, zlá nevlastní matka ji odsoudila do role služebné. Teď se však Sophie v náruči šaramantního a pohledného Benedicta Bridgertona cítí jako princezna. Bohužel s vědomím, že až odbije půlnoc, kouzlo vyprchá...

JULIA QUINNOVÁ
Je americká spisovatelka, vlastním jménem Julie Cotler Pottinger. Svůj pseudonym si prý vybrala proto, že chtěla, aby se její knihy v obchodech vyskytovaly těsně vedle její milované autorky Amandy Quick. A to se jí beze zbytku splnilo. Přestože napsala již desítky romantických knih, největšího úspěchu dosáhla se svou sérií Bridgertonovi, podle jejíhož prvního dílu Vévoda a já byl natočen úspěšný televizní seriál Bridgertonovi, jeho vysílání se ujala oblíbená streamovací služba Netflix.

LUCIE PERNETOVÁ
Po absolvování gymnázia nastoupila jako elévka do Městského divadla v Mostě (Julie – Romeo a Julie, Mimi – Loupežník). Po šesti letech dostala nabídku na angažmá v Divadle ABC. Tam strávila 13 sezón (Mam´zelle Nitouche, Bess – Prolomit vlny, Barbora – Saturnin). Nyní je na volné noze. Spolupracuje s divadlem Studio DVA (Brouk v hlavě, Věra, 4 sestry, Odpočívej ve svém pokoji, Beckham, podcast – Petr a Lucie: Přestávka). Je spoluautorkou a herečkou pohybové formace Lindo, Hop! (Pingls aneb Hot café revue). Spolupracuje s Českým rozhlasem. Svůj hlas propůjčuje Tryskomyši ve Studiu Kamarád. Je maminkou Barbory a Jana.

Audiokniha Nevhodný návrh obsahuje třetí díl romantické série Bridgertonovi. Autorka Julia Quinnová, čte Lucie Pernetová.