Obálka audioknihy Střípky času

Interpret: Sára Erlebachová
Vydavatel: Ova Audio
Vydáno: 2020

Temnými uličkami ostravských Vítkovic utíká vyděšená dívka, v patách jí jsou bytosti střežící kontinuitu časového přediva.

Jana to v životě nemá lehké, kamarády by napočítala na prstech jedné ruky, vydělávat si musí na nudných brigádách a doma to taky není jednoduché. Netuší ale, že se její život už brzy převrátí vzhůru nohama.

Fantasy román Střípky času vás zavede do magického podsvětí Ostravy, kde se právě schyluje k válce čarodějů. Hlavní hrdinka se musí vypořádat nejen s šokem ze světa, o kterém až dosud neměla ani tušení, ale zároveň zvládnout svou schopnost cestování v čase. A musí také přijít na to, proč záhadný čaroděj, který by měl být jejím nepřítelem, a kterého v životě neviděla, o ní všechno ví a dokonale ji zná.

Protože v čase se může stát cokoliv.

Audiokniha Střípky času obsahuje fantasy příběh, jehož autorkou je Petra Slováková. Čte Sára Erlebachová. Režie Vladan Hýl, hudba Michal Sedláček.