Obálka audioknihy Kaktus

Interpret: Dana Černá
Vydavatel: Motto
Vydáno: 2018

Susan Greenová je nezávislá, samostatná a svůj život má naprosto pod kontrolou. Rozhodně nehodlá plýtvat časem na vztahy plné citových zmatků.

Rodina i kolegové v práci ji sice považují za nepřístupnou a trochu divnou, ale Susan její uspořádaný způsob života dokonale vyhovuje, zvlášť pokud se jí daří vyhýbat se svému neschopnému bratru Edwardovi, který stále žije v matčině domě v Birminghamu.

Susanin pečlivě vybudovaný životní řád se ale náhle začne hroutit – Susan se musí vyrovnat se smrtí matky a s vlastním překvapivým těhotenstvím. Postupně si uvědomuje, že nemůže ovládnout absolutně všechny aspekty svého osudu… a že to nemusí být špatně.

„Seznamte se se Susan Greenovou. Nechápe, jak moc je zábavná, což je skvostné.“ Julia Claiborne Johnsonová

Audiokniha Kaktus je "povzbudivý román se svéráznou hlavní hrdinkou," který napsala Sarah Haywood a čte Dana Černá.