Obálka audioknihy Neumannovy Poděbrady 1987

Interpret: Valérie Zawadská
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2023

Celostátní přehlídka uměleckého přednesu Neumannovy Poděbrady vycházela od roku 1974 na deskách Supraphonu. Další díl této řady vydaný původně na EP kompletu v roce 1988 vychází poprvé digitálně.

Obsah: I. cena - mladí profesionální umělci - Verše a kurzivky (Jan Skácel, Oldřich Mikulášek) I. cena - posluchači vysokých divadelních škol - Labyrint světa a ráj srdce (montáž) (Jan Amos Komenský) II. cena - mladí profesionální umělci - Diamantové očko (úryvek) (Bohumil Hrabal) I. cena - posluchači vysokých divadelních škol - Jubilejná (úryvek) (Vladimir Vladimirovič Majakovskij) II. cena - mladí profesionální umělci - Moje oči a ja? (Maša Haľamová) II. cena - posluchači vysokých divadelních škol - Odpoveď (Mikuláš Kováč)