Obálka audioknihy Gate C30

Interpret: Filip Jančík
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2019

Úspěšný obchodník, manžel a otec – to všechno, a ještě víc, je Jason Cooper. Sám by o sobě možná také tvrdil, že je šťastný. Oslepený svou kariérou však nevidí, že velmi brzy může ztratit svou rodinu a také i sebe. Když má jeho letadlo cestou na důležitou schůzku sedm hodin zpoždění, je zoufalý. Nezbývá mu než na Gatu C30 počkat, a tak začne také jeho cesta za sebepoznáním – vše, čemu doposud věřil, může být nakonec naprosto jinak. Na letišti potká celkem sedm cizích lidí, se kterými se dá do řeči a kteří mu pomohou k znovunalezení sebe sama.

MATTHEW MOCKRIDGE
Německý podnikatel, herec, kouč a autor několika motivačních knih. Spolu se svou celou rodinou vystupoval v sitcomu Mockridgovi. Se svými třemi kamarády založil také start-up, který během dvou let prorazil i v zahraničí. V online marketingové scéně je známý hlavně svými motivačními podkasty a online kurzy.

FILIP JANČÍK
Začínal podobně jako řada dabérů, jako herec. Filip Jančík se ale rozhodl této kariéře věnovat naplno a tak ho můžeme vidět jen v málo filmech nebo seriálech. Jeho hlasu si naopak si naopak všimneme ihned, například na TV stanici Prima Cool, slyšet jej můžeme v působivém počtu hollywoodských filmů a seriálů. Jako mladý herec si zahrál například ve filmu Záhada hlavolamu a Vekslák aneb staré zlaté časy.

Z německého originálu Gate C30 vydaného nakladatelstvím © GABAL Verlag GmbH, Offenbach v roce 2017. Překlad © Miloslava Hnízdilová 2019.

Audiokniha Gate C30 o setkáních, která mají moc člověku pomoci najít sebe sama. Napsal Matthew Mockridge. Čte Filip Jančík.