Obálka audioknihy Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti

František Hrubín

Interpret: Jana Drbohlavová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2013

Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti - audiokniha obsahuje pásmo z osvědčených a oblíbených textů pro děti známých českých básníků Františka Hrubína, Františka Halase, Josefa Bruknera, Karla Šiktance, Josefa Kainara, Jana Čarka a Oldřicha Mikuláška přednášené hravě a zábavně dětmi i dospělými interprety je nazvané Kolotoč.

Na něj pak navazuje Copánek, což je vyprávění a zpěvy Jana Faltýnka s malými dětmi o přírodě a o všem, s čím se setkají v mateřské školce. Rozhovory jsou protkané hádankami, písničkami a říkadly. Básně i písničky obou souborů jsou vybrány nesmírně citlivě, tak, aby byly pro děti objevné a zajímavé. Dětský přednes lahodně doplňuje hudba Pavla Jurkoviče a Zdeňka Zahradníka. Nahrávka může skvěle pomoci při výuce malých dětí doma i v mateřských školách.
Komplet sestavený ze dvou zajímavých nahrávek pro nejmenší, současně didaktických i zábavných.

Obsah:
1. Kolotoč