Obálka audioknihy Italština pro pokročilé B2

Vydavatel: Audioacademyeu
Vydáno: 2023
Série: Italština

Děkujeme za zájem o poslechový kurz Italština – slovní zásoba B2. Kurz je určen pro pokročilé uživatele, a s jeho pomocí si nejen rozšíříte pokročilou lovní zásobu, ale také zopakujete složitější gramatické jevy.

Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. Celkově v něm najdete celkem 1 400 slovíček a procvičovacích vět.

Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat, přičemž každé obsahuje jiný počet slovíček a vět. Úroveň B2 je středně pokročilá, nejvíce prostoru je proto věnováno tématům jako práce, vlastnosti, aktivity, zatímco témata jako cestování, volný čas, rodina jsou probrána v menším rozsahu, protože jim bylo věnováno více prostoru v předchozím díle kurzu.

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4). Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty z češtiny do italštiny (lekce 6) v časové pauze před českým překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe.

Ke kurzu si můžete zdarma stáhnout skripta, díky nimž budou vaše aktivity s kurzem mnohem efektivnější. Najdete v nich návod k učení spolu s užitečnými tipy, jak výuku zefektivnit, výukový plán, do nějž si můžete zaznamenávat své pokroky, seznam stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), ale i oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat. Pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem obsahujícím správné odpovědi.

Lekce 01_Aktivity 01
Lekce 02_Aktivity 02
Lekce 03_Cestování
Lekce 04_Komunikace
Lekce 05_Práce
Lekce 06_Společnost
Lekce 07_Tělo
Lekce 08_Vlastnosti
Lekce 09_Volný čas
Lekce 10_Nepravidelná slovesa_01
Lekce 11_Nepravidelná slovesa_02

Italština pro pokročilé B2 – audiokniha obsahuje jazykový kurz italštiny.

Série Italština

Obálka audioknihy Italština - cestovní konverzace