Obálka audioknihy Tajný deník Hendrika Groena

Interpret: Jiří Žák
Vydavatel: XYZ
Vydáno: 2017

Hendrik Groen je sice starý, ale sám nemá staré lidi rád. Ještě si chce na světě něco užít! Nechce jen popíjet slabý čaj a pěstovat muškáty, jako to dělají jeho vrstevníci. O svém životě v domově důchodců si píše deník, v němž odhaluje všechny své vzestupy a pády, například pokus o založení anarchistického klubu Staří-ale-ne-mrtví. A když se k němu nastěhuje žena, po které vždy toužil, podnikne něco, co bude mít zábavné, něžné, ale i devastační následky.

Hendrik Groen
Hendrik Groen je pseudonym nizozemského autora, který stojí za knihou Tajný deník Hendrika Groena. Jeho pravá identita je pouze předmětem spekulací v médiích. Jeho humoristický román zachycující s ostrou, a přesto laskavou a úsměvnou ironií každodenní život jednoho amsterodamského domova důchodců si získal srdce čtenářů po celém světě.

Tajný deník Hendrika Groena - audiokniha obsahuje humorný příběh staříka, který nemá rád staré lidi. Autor Hendrik Groen. Čte Jiří Žák.