Obálka audioknihy Karel IV. - Únos v Paříži

Vydavatel: Bambook
Vydáno: 2022
Série: Kouzelný atlas Putování časem

Zaposlouchejte se do úžasného příběhu z doby Karla IV. Jitka Ježková čte Bářino první dobrodružství v minulosti, kde se spolu s výrostkem Karlem zapletou do únosu s velmi překvapivým rozuzlením.

Když Bára na půdě domu, kam se s rodiči přestěhovali, našla starý atlas, vůbec netušila, jaké skrývá tajemství. S jeho pomocí se dostala na francouzský královský hrad ve 14. století, seznámila se s výrostkem, z nějž se vyklubal budoucí císař Karel IV., a dokonce se zapletla do únosu s velmi překvapivým rozuzlením. Historička Veronika Válková ve svých knihách přenáší čtenáře do skutečné, reálné historie, kde spolu s Bárou zažívají napínavé chvilky, zároveň se toho ale také hodně dozvědí.

Audiokniha Karel IV. - Únos v Paříži obsahuje dobrodružný příběh od autorky Veroniky Válkové. Čte Jitka Ježková.

Série Kouzelný atlas Putování časem

Obálka audioknihy Karel IV. - Únos v Paříži