Obálka audioknihy Žárlivost a jiné povídky

Žárlivost a jiné povídky

Jo Nesbø

Interpret: Filip Švarc
Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2022

Nevěra se nevyplácí a nakonec vždycky vyjde najevo. A když se vášeň proplete se žárlivostí, k pomstě zbývá už jen krůček. Dva úplně stejní horolezci bojují o krásnou řeckou servírku. Taxikář nachází v šéfově autě náušnici své manželky. Žena letící z New Yorku do Londýna se kvůli manželově nevěře rozhodla spáchat sebevraždu a bez okolků své plány svěřuje podivnému spolucestujícímu. Nebezpečný kolotoč silných emocí se dává do pohybu… a už nepůjde zastavit.

JO NESBO
Norský spisovatel a hudebník, původním vzděláním ekonom a finanční analytik. Je autorem úspěšné detektivní série započaté v roce 2013 románem Netopýr, v níž vystupuje svérázný kriminalista Harry Hole. Série Nesbomu přinesla obrovský úspěch, obdržel za ni několik ocenění. Mimo sérii s Harrym Holem ale píše například i příběhy pro děti. Jeho knih se celosvětově prodalo přes 50 milionů, dočkaly se překladu do více než třiceti jazyků a vycházejí ve více než stovce zemí.

Audiokniha Žárlivost a jiné povídky –⁠ strhující sbírka napínavých příběhů od krále severské krimi Joa Nesbøho. Čte Filip Švarc.