Obálka audioknihy Mise na planetě

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2023
Série: Mise na planetě díl 1

Ostřílený vojenský důstojník odhalí smrtící spiknutí na vzdálené, válkou zmítané planetě.

Váleční hrdinové před důchodem nejsou obvykle posíláni do dalekých končin Galaxie kvůli rutinnímu vyšetřování. Proto když plukovník Carl Butler přijme žádost svého starého a vlivného přítele, ví, že jde o něco zásadního – něco, o čem zdaleka neví všechno. Syn nejvyššího radního se ztratil v akci na základně Kappa, vesmírné stanici obíhající válkou zdecimovanou planetu. Mladý poručík byl zraněn a evakuován – ale neexistuje žádný záznam, že by kdy dorazil do polní nemocnice.

Plukovník Butler záhy zjistí, že základna Kappa je labyrintem slepých uliček a sabotáží: velitelka nemocnice něco tají, velitel zvláštních operací nikdy neodlétá z planety, svědkové se ztrácejí, radarová data mizí a na planetě číhá mimozemský nepřítel. Butler nemá jinou možnost než sestoupit na povrch nepřátelského světa – někdo totiž válečnou zónu využívá jako zástěrku svých zločinů. Plukovník se jen musí vrátit zpět živý…

MICHAEL MAMMAY
Michael Mammay je bývalý armádní důstojník a absolvent Vojenské akademie Spojených států amerických. Má magisterský titul z vojenské historie a je veteránem z Pouštní bouřky, Somálska a války v Iráku a Afganistánu. Se svojé rodinou žije v Georgii.
(zdroj životopisu: http://www.michaelmammay.com/)

LIBOR HRUŠKA
Po konzervatoři působil ve Státním divadle Ostrava a následně v několika pražských divadlech, například Divadle pod Palmovkou či v Karlínském divadle. Před kamerou ztvárnil řadu menších rolí. Proslul zejména jako bravurní a vyhledávaný dabér a svůj hlas propůjčil několika tisícům postav. V dabingu se uplatňuje také jako režisér. Roku 2006 získal Cenu Františka Filipovského.

Michael Mammay: Mise na planetě | Překlad Jakub Marek | Čte Libor Hruška | Režie Jan Drbohlav | Zvuk, střih a mastering Karolína Škápíková | Hudba Jan Neruda| Natočeno ve studiu S Pro Alfa CZ |Grafiku podle původní knižní obálky adaptovala Yvone Baalbaki | Produkce S Pro Alfa CZ | Supervize Alena Brožová | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr v dubnu 2023

Nahrávka vznikla dle knihy
Planetside © 2018 by Michael Mammay | Copyright © 2021 for the Czech translation by J. Marek | Copyright © 2021 for Cover illustration by Sébastien Hue | Copyright © 2021 for Cover Design by Guido Caroti | All rights reserved | Vydala Euromedia Group, a. s., v edici Laser v roce 2021

Audiokniha Mise na planetě, autor Michael Mammay, čte Libor Hruška.

Série Mise na planetě

Obálka audioknihy Mise na planetě