Pětadvacet tisíc dnů vzpomínek

Délka: 6 h 52 min
Interpret: Jiří Lábus
Vydavatel: Kristián
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 387 MB

Audiokniha Pětadvacet tisíc dnů vzpomínek je autobiografií známého českého architekta. Ve spolupráci s Magdalenou Šebestouvou napsal Martin Rajniš. Čtou Jiří Lábus a Jaromír Meduna.

Architekt, profesor a autor mnoha odborných publikací M. Rajniš se rozhodl sepsat vzpomínky ze svého života plného cestování, netradičních zvratů, úspěchů i pádů. Jako buřič a provokatér, který si celý život razí svojí cestu, chce čtenáři ukázat, že i člověk, nýmand, kterého málem strčili do pomocné školy, může žít bezvadný život. „Přál bych si, aby se čtenář při mým vyprávění odvázal, začal mluvit slangem a vychutnal si krásně vyslovený český nadávky, který se skví jako pralinka na dortu.“

MARTIN RAJNIŠ:
je český architekt a urbanista, spoluzakladatel České komory architektů, několika architektonických kanceláří a zakladatel ateliéru Huť Architektury. Jako pedagog působil na VŠUP v Praze a na Technické univerzitě v Liberci. Je známý především jako autor nové Poštovny na Sněžce nebo Majáku a muzea Járy Cimrmana v Jizerských horách. Věnuje se experimentální architektuře a vztahu architektury k přírodě a k lidské společnosti.

Režie Jan Jiráň. Hudba Vratislav Šrámek. Mistr zvuku Pavel Kadlec. Vydavatelství Kristián Entertainment.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma