Pozadí stránky
Pozadí stránky
Každý ve svém

Každý ve svém

Martin Johanna

Délka: 1 h 16 min
Interpret: Ondřej Novák
Vydavatel: Martin Johanna
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 71 MB

Audio povídka Martina Johanny KAŽDÝ VE SVÉM vypráví příběh chlapce a dívky, které osud sice snadno svede dohromady, ale o to více jim přichystá překážek v dalším seznamování. Bude záležet pouze na nich, jestli je dokážou překonat. Aby mohli poznat blíže jeden druhého, budou muset začít nejdřív u sebe.

Postavy provázejícího vypravěče se ujal herec Ondřej Novák a dvěma hlavním hrdinům propůjčili vůbec poprvé svůj hlas výrazné osobnosti naší soudobé muzikálové scény Kateřina Bohatová a dvojnásobný držitel Ceny Thálie Jan Kříž.

"Byla to opravdu zajímavá zkušenost a hodně mě překvapilo nakolik mě to překvapilo (smích). Nikdy jsem nemusel vyjádřit všechno jen hlasem a uvědomil jsem si, nakolik si na jevišti můžu pomoci v rámci aranžmá, gesta, pohledu. To všechno najednou nešlo a já si uvědomil, když jsem slyšel kontrolní nahrávky, co všechno musím najednou vložit jen do hlasu, aby situace vyzněla tak jak jsem si přál."
- Jan Kříž

"I pro mě to byla osobně velká výzva, protože tím, že to není náš obor a jde o původní text, tak mě lákalo na té práci zjistit, jaké to je, a jestli budu vůbec schopná do hlasu vecpat všechno, co si o té postavě myslím a jak si ji autor představuje. Přála bych si, aby tomu, kdo nás poslouchá s námi bylo dobře a příjemně."
- Kateřina Bohatová

Audiokniha Každý ve svém obsahuje povídku Martina Johanny ve formě rozhlasové hry. Účinkují Ondřej Novák, Jan Kříž a Kateřina Bohatová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma