Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Cesty z úzkosti a deprese

Cesty z úzkosti a deprese

Heinz-Peter Röhr

Délka: 6 h 46 min
Interpret: Miroslav Černý
Vydavatel: Portál, Tympanum
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 382 MB

Úspěch, kariéra a blahobyt představují pro mnohé naplnění životního štěstí. Navzdory tomu však v naší západní kultuře trpí stále více lidí úzkostnými stavy, pocity nespokojenosti, frustrací, nejistotou a depresemi. Autor, psychoterapeut s mnohaletými zkušenostmi, se na pozadí grimmovské pohádky Ďábel se třemi zlatými vlasy zamýšlí nad podstatnými prvky pravé životní spokojenosti. S pomocí srozumitelných příkladů z vlastní praxe a praktických cvičení ukazuje cestu ke klíči k životní spokojenosti – k lásce k sobě samým.

HEINZ PETER RÖHR
Je známý německý psychoterapeut se specializací na terapii závislostí. Původně vystudoval sociální práci a pedagogiku. Je autorem mnoha úspěšných knih, například Narcismus – vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti, Hysterie – strach z odmítnutí, Závislé vztahy a řada dalších.

MIROSLAV ČERNÝ
Rodák z hanácké metropole Olomouc. Divadelní, příležitostně filmový herec začínal svou profesní dráhu v Západočeském divadle v Chebu. Poté působil v brněnském divadle Polárka, kde pod vedením Jana Mikuláška, Martina Františáka nebo Hany Mikoláškové Kovaříkové strávil deset sezón. V současnosti je na volné noze a spolupracuje s Národním divadlem Brno, Divadlem U stolu, divadlem Polárka a olomouckým divadlem Tramtarie. Pro Tympanum načetl audioknihy Jak si lidé hrají a Ďábel v Bílém městě.

Nahrávka vznikla podle knihy Heinze-Petera Röhra Cesty z úzkosti a deprese. O štěstí lásky k sobě samému vydané nakladatelstvím Portál v roce 2012. Copyright © Heinz-Peter Röhr 2001 . Z německého originálu Vom Glück sich selbst zu lieben přeložil Petr Babka. Translation © Petr Babka, 2012. Čte Miroslav Černý. Režie, zvuk a mastering Jiří Lukášek. Hudba Jan Šikl. Obálka Kateřina Tvrdá. Úprava obalu Emil Křižka. Odpovědná redaktorka Tereza Melicharová. Vydalo nakladatelství Portál ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum v srpnu 2019.

Audioknihu Cesty z úzkosti a deprese s všeříkajícím podtitulem O štěstí lásky k sobě samému napsal Heinz-Peter Röhr a čte Miroslav Černý.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma