Obálka audioknihy Začni teď! Průvodce otužováním

Vydavatel: Témbr
Vydáno: 2022

PRŮVODCE OTUŽOVÁNÍM

Otužování je cesta k uzdravení a posílení těla i duše. Fenomén dnešní doby přibližuje český ledový muž David Vencl v knize, která může být biblí otužilců. Teoretické poznatky doplňuje vrcholový sportovec, bývalý tělocvikář a reprezentační freediver praktickými radami vycházející mi z jeho zkušeností.

Jak vstupovat do vody? Proč v těle oživit hnědý tuk? Co ledová voda dělá s naším organismem? Můžeme otužováním zhubnout?

Na tyto i mnoho dalších otázek nabízí odpovědi. Zároveň se knihou prolíná příběh jeho cesty ke světovému rekordu v plavání pod ledem, při které nebyla nouze o dramatické i vtipné momenty.

Audiokniha Začni teď! Průvodce otužováním, autor David Vencl a Petr Bílek, čte Kryštof Rímský.