Hurvínek a lupiči

Interpret: Miloš Kirschner
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2011

Hurvínek a lupiči - nejlepší příběhy malého zlobivce Hurvínka a jeho taťuldy Spejbla, které sepsali Miloš Kirschner, Helena Štáchová. Zavzpomínejte na rošťárny malého Hurvínka. Příběhy na audioknize čte Helena Štáchová a další.

O hříčku Divadla S+H Hurvínek a lupiči z roku 1979, která vyšla ještě na černé gramofonové desce, si posluchači už několik let psali. Teď tedy dostávají do rukou audioknihu s archivními nahrávkami tohoto divadla, v nichž interpretuje oba dřevěné hrdiny ještě jeho dlouholetý principál a tvůrce moderní poetiky S+H Miloš Kirschner. Kromě hříčky titulní, která je ukázkou Kirschnerova vrcholného tvůrčího období, zde najdete ještě dva drobné dialogy v průměru vždy o deset let starší. Znalci a milovníci Divadla S+H tak mají možnost srovnání.

Obsah:
1. Zavřeni na hradě