Obálka audioknihy Jak se do lesa volá

Vydavatel: Audiotéka, MOBA
Vydáno: 2023
Série: Martin Stein díl 3

Psycholog Martin Stein je kapitánkou Patricií Charvátovou opět přizván k vyšetřování případu poté, kdy je ve svém domě brutálním způsobem zavražděná stará paní. Kdo z blízkých mohl tak surovou vraždu spáchat? Nebo to udělal někdo cizí? Nikdo nechápe, proč si pachatel vybral zcela nekonfliktní ženu a navíc tak podivný způsob zabití. Martin má tak před sebou zásadní úkol – pochopit myšlení vraha a odhalit jeho motiv.

PETR ŠTĚPÁN
Petr Štěpán je český herec a dabér. V letech 1992–1996 vystudoval činoherní herectví na brněnské JAMU. Po několika rolích mu Stanislav Moša nabídl stálé angažmá v Městském divadle Brno. Hostoval také na jevišti Divadla pod Palmovkou v Praze v inscenacích Gazdina roba a Přelet nad kukaččím hnízdem. V televizi vystupoval v seriálech Ošklivka Katka, Ordinace v růžové zahradě 2 a Cesty domů. Je čestným držitelem Ceny Thálie.

Audiokniha Jak se do lesa volá, autorka Marie Horová, čte Petr Štěpán, režie Ondřej Černý.

Série Martin Stein

Obálka audioknihy Pro oči nevidím
Pro oči nevidím
Obálka audioknihy Se džbánem pro vodu