Obálka audioknihy Až mi zítra budeš chybět

Vydavatel: Plus
Vydáno: 2017
Série: Thorkild Aske

Thorkild Aske býval elitní policejní důstojník. Pak se ale jeho život obrátil naruby. Nyní je po dvou letech za mřížemi venku a kromě trýznivých vzpomínek ho zdánlivě už nic nečeká. Nebo je to jinak? Když ho o pomoc požádají lidé, kteří by jej měli nenávidět, vydá se na odlehlý ostrov pátrat po jejich zmizelém synovi. Uprostřed drsné severské přírody a uzavřené komunity se musí nejen srovnat sám se sebou, ale obstát i proti zákeřnému nepříteli.

Heine Bakkeid
Heine Bakkeid vyrůstal v drsném prostředí severního Norska, kde se moře pod příkrovem ledové mlhy tříští o rozeklaná skaliska. Svou první knihu, špionážní příběh pro mládež, vydal v roce 2005. Následovala řádka dalších knih pro mladší čtenáře. Jeho první výpravou do světa literatury pro dospělé je detektivka Až mi zítra budeš chybět z roku 2016. Rázem mu vynesla uznání kritiky. Upoutala především díky mistrnému zachycení tajuplné atmosféry odlehlých ostrovů, kam je její děj zasazen. Temné podtóny a uhrančivé popisy krajiny bičované sněhovými vichřicemi prozrazují důvěrnou znalost země, kde autor strávil dětství.

Až mi zítra budeš chybět - audiokniha obsahuje temný příběh bývalého vyšetřovatele Thorkilda Askea. Autor Heine Bakkeid. Čte Filip Švarc.

Série Thorkild Aske

Obálka audioknihy Až mi zítra budeš chybět
Až mi zítra budeš chybět
Obálka audioknihy Setkáme se v ráji