Setkáme se v ráji

Délka: 12 h 18 min
Interpret: Martin Finger
Vydavatel: Kniha Zlín
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 694 MB

Audiokniha Setkáme se v ráji o tom, že i při psaní kriminálních románů může jít o život... Napsal Heine Bakkeid. Čte Martin Finger.

Thorkild Aske #2. Druhý díl norské detektivní série s charismatickým vyšetřovatelem Thorkildem Askem.

Kdysi elitnímu policejnímu důstojníkovi Thorkildu Askemu osud servíroval jednu pohromu za druhou. Prošel si vězením, ztratil práci, dobrou pověst i milovanou ženu. Další nebezpečná situace na sebe nenechá dlouho čekat. Autorka kriminálních románů jej přesvědčí, aby jí pomohl s přípravou nové knihy. Předešlý poradce byl ale v této roli zavražděn. Aske brzy pochopí, že nic není tak, jak se zpočátku domníval...

Z norštiny přeložila Iva Kopečná.

Heine Bakkeid (* 1974) vyrůstal v drsném prostředí severního Norska, kde se moře pod příkrovem ledové mlhy tříští o rozeklaná skaliska. Debutoval v roce 2005 špionážním příběhem pro mládež. Poté následovalo několik dalších knih pro mladší čtenáře. První výpravou do literatury pro dospělé byla detektivka Až mi zítra budeš chybět z roku 2016, která mu vynesla uznání kritiky a byla přeložená do více než 15 jazyků. Nesmazatelně se díky ní zapsal do povědomí jako autor Nordic noir. Setkáme se v ráji je pokračováním série.

více

Série Thorkild Aske

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma