Tajemný hrad v Karpatech

Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2012
Série: Za dobrodružstvím

Všem milovníkům verneovek známý příběh hraběte Teleka, geniálního vynálezce Orfanika a zlověstného barona Gortze Kolem tajemného, polozříceného hradu v sedmihradských Karpatech, kam se uchýlil před lety zmizelý poslední majitel se svým společníkem, geniálním, avšak zatrpklým vynálezcem Orfanikem. se odehrává mnoho podivuhodných a vzrušujících dobrodružství. V dramatizaci klasického dobrodružného příběhu Julese Verna, účinkují Ladislav Mrkvička, Jiří Adamíra, Vladimír Brabec, Martin Růžek, Klára Jerneková a další.

Tajemný hrad v Karpatech - vědeckofantastický dobrodružný román francouzského spisovatele Julesa Verna z jeho cyklu Podivuhodné cesty. Na audioknize účinkují Čestmír Řanda, Ladislav Mrkvička a další.

Série Za dobrodružstvím

O2 Knihovna