Obálka audioknihy Láska je kurva a jiné povídky

Láska je kurva a jiné povídky

Petr Šabach

Interpret: Martin Myšička
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2024

ZBĚSILÁ JÍZDA S MISTREM ČESKÉ POVÍDKY

Výběr povídek Petra Šabacha, který umí rozesmát i dojmout. Pobavte se s nočním hlídačem v Národní galerii nebo absolvujte soudružskou zběsilou jízdu ve vídeňském nevěstinci.

Petr Šabach umí rozesmát, dojmout i donutit k zamyšlení, je mistrem zkratky a pointy. V jeho povídkách se pobavíte dobrodružstvím nočního hlídače v Národní galerii nebo soudružskou návštěvou vídeňského nevěstince. I zloděj v bytě, jenž se chystal vyloupit, zažil nečekané překvapení, když v něm narazil na malou holčičku: „Naši ti půjčili klíče, ať se na mě podíváš, viď?“ pomáhala mu z bryndy. Nečekaná pointa pobaví a tak trochu upomene na svět, kde jsou věci v pořádku. A když mohly být notesy Moleskine „dost dobrý“ pro Hemingwaye, proč by se na jejich stránkách nemohly vršit slova povídek patřících k nejlepším české literatuře.

Audiokniha Láska je kurva a jiné povídky, autor Petr Šabach, čte Martin Myšička.