Obálka audioknihy Sex v autě: 10 erotických povídek ve spolupráci s Erikou Lust

Interpret: Libor Terš
Vydavatel: LUST
Vydáno: 2023

“Vzpomene si na den, kdy spolu jeli do lesa, a neubrání se úsměvu. Tenkrát zaparkovala na úzké polní cestě. Bylo tak teplo, že museli otevřít všechna okna, aby se aspoň trochu zchladili. Vzduch byl plný vůně orosené trávy a ptačího zpěvu. Při orgasmu křičela tak hlasitě, že všichni ptáci ztichli.”

Práce s klientem bývá náročná, ale náročnější je vydržet ve vzrušení před konečnou a dlouho očekávanou schůzkou v autě. Obzvlášť, když na mysli pořád lezou vzpomínky s předchozích. Nebo proto konečné setkáni je úplným vyvrcholením jejich přání?

Hrdinové a hrdinky této sbírky spojuje jedna zásadní věc: touha po ničem neomezené příjemnosti. Zjistěte sami, co se skrývá v nejhlubší zákoutích jejich mysli a kam až jsou schopni zajít, aby toho dosáhli.
Tato sbírka povídek je ideální pro zpříjemnění dlouhých a chladných večerů, kterým chybí něco ohně.

Tato sbírka zahrnuje následující povídky:
Eskort pro ženy
Nový přítel
Údržbář
Pirátka Jenny
Na milost mému pánovi
Sex v autě
Červený diamant
Muž feminista
Vzpomínky na tebe
Posedlá Owenem Grayem

Tato sbírka povídek byla vydána ve spolupráci se švédskou filmovou producentkou Erikou Lust. Jejím záměrem je zobrazit lidskou přirozenost a různorodost prostřednictvím příběhů vášně, intimity, chtíče a lásky ve splynutí poutavých příběhů a erotiky.

Zahrnuté ve sbírce povídky zůstaly napsány následujícími autory a autorky LUST: Linda Gundersen, Annette Brogaard, Marianne Wiizan, Cecilie Olrik, Rene Larsen Wiese, Sandra Thorup Mose.