Obálka audioknihy Pavouček Pája

Interpret: Jiřina Bohdalová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2013

"Pavouček Pája byl mrňousek a nešika, ale přitahovala ho každá záhada a každé dobrodružství" napsal o hrdinovi své půvabné knížky pro děti básník Pavel Šrut. Text oslovil herečku Jiřinu Bohdalovou, která svým neopakovatelným interpretačním mistrovstvím vdechla Pájovi a všem jeho kamarádům život a s chutí si zazpívala i písničky doprovázející každý příběh.
K výjimečnosti titulu přispěla také zapamatovatelná hudba Jiřího Pazoura umocňující něhu i humor Šrutova vyprávění, které zanedlouho ožije i ve večerníčkovském televizním seriálu. Pavouček Pája se tak jistě přiřadí ke Křemílkovi s Vochomůrkou, Rákosníčkovi a dalším dětmi tolik oblíbeným pohádkovým postavičkám, neboť je z jejich rodu.

Obsah:
1. Africká moucha
2. Chechtoun, neboli Truchloun
3. Strašlivá mucholapka
4. Zlatá muška
5. Komár z Komárna
6. Pavouci domácí
7. Žluťák Artur

Pavouček Pája - audiokniha obsahuje pohádkový příběh o pavoučku Pájovi, jehož autorem je Pavel Šrut. Vypráví Jiřina Bohdalová.