Obálka audioknihy Zatracenci

Interpret: Jiří Pobuda
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2020

Matthew si chtěl pouze užívat štěstí, které mu spadlo do náruče. Než přišel Harper.
Jizva nedokázal zapomenout na ženu, která ho zmrzačila a rozhodla se pracovat pro Harpera.
Fialooký zabiják Morado za sebou nechával mrtvé. Klidně i pro Harpera.
A Harper si myslel, že mu projde všechno.

Všichni se sešli na cestě do zatracení.

MARTIN ŠTEFKO
Martin Štefko se narodil v roce 1986 v Českém Krumlově a zhruba od svých patnácti let se ve volném čase věnuje beletristické tvorbě. Nejprve doma v knihovně objevil foglarovky, ale na střední škole se v knihovně setkal s takovými autory, jako jsou Frank Herbert, Stephen King, Brian Lumley nebo P. K. Dick. Fantastická literatura mu učarovala a ve své tvorbě se zaměřuje na různé formy hororu, thrilleru, sci-fi a fantasy. Není žánrově vyhrazený, v některých případech se mu – hlavně v poslední době – daří dokonce od fantastických prvků ve své tvorbě upustit.

V roce 2014 si splnil sen, když vydal knihu Mrtví kráčí po zemi, která se stala jeho románovou prvotinou. Od té chvíle věděl, že chce vydávat knihy, nejen vlastní, ale i knihy dalších autorů. Daří se mu to pod hlavičkou nakladatelství Golden Dog. Kromě psaní jsou pak jeho zálibami film, knihy a komiksy.

Audiokniha Zatracenci obsahuje western od autora Martina Štefka. Čte Jiří Pobuda.