Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Líheň I + II + Zmetek z temnot

Líheň I + II + Zmetek z temnot

Miroslav Žamboch

Délka: 21 h 48 min
Interpret: Lucie Fiona Šternerová
Vydavatel: Walker a Volf
Vydáno: 2015
Série: Líheň
Typ souboru: MP3
Velikost: 1.23 GB

Líheň I. Smrt zrozená v Praze - audiokniha obsahuje první díl akční sci-fi. Autor Miroslav Žamboch. Čte Lucie Šternerová.
První díl této zběsilé akční jízdy byl recenzenty přirovnáván jak k filmům o nesmrtelném Rambovi, tak i ke knihám Jiřího Kulhánka, dalšího krále české akční školy.
Slečna Marika a její tým složený z nejdrsnějších mužů, jaké jí mohl přidělit snad jen Osud, rozjíždí v Praze ojedinělou akci. Jejími protivníky (či spojenci) mohou být jak členové rusky hovořící mafie, tak specialisté z americké tajné služby či geniální vědci. A pak ještě NĚCO… Něco nelidského, hrozivého, nadlidského. První část dvoudílného románu Líheň vám představí Prahu trochu jinak, než ji znáte.

Líheň II. Královna smrti - audiokniha obsahuje druhý díl akční sci-fi. Autor Miroslav Žamboch. Čte Lucie Šternerová a Radim Jíra.
Pokračování úspěšného dobrodružného příběhu z Prahy, v níž se mísí upíři, mafie, miliardář spisovatel Rulhánek, tajné služby z celého světa – a tomu všemu vládne stále pevnější rukou Marika. A v jejím boji za záchranu světa, či minimálně Prahy, jí pomáhá nejdrsnější tým, jaký kdy Miroslav Žamboch vytvořil.

Zmetek z temnot - audiokniha obsahuje fantasy novelu, jejíž autorkou je Petra Neomillnerová. Čte Daniela Choděrová.
Úkolem zaklínačky Loty je likvidovat monstra a magické nestvůry. Sama Lota je však jedním z oněch monster – zaklínači jsou totiž zmutovaní, neuvěřitelně silní a odolní zabijáci oblud. Navenek nestárnou, jen jim místo vrásek přibývají jizvy, a ty největší na duši.
Zmetkové z temnot se mohou klidně pohybovat mezi námi. Jen je včas rozpoznat…
Nejvýraznější spisovatelka české fantasy, Petra Neomillnerová, vytvořila další ze svých temných a brutálních světů, jaké v české fantastice nemají obdoby.

Líheň I + II + Zmetek z temnot - audiokniha obsahuje komplet akční sci-fi s bonusovou audionovelou. Autor Miroslav Žamboch, Petra Neomillnerová. Čte Lucie Šternerová, Radim Jíra a Daniela Choděrová.

více

Série Líheň

Obálka audioknihy Líheň I. Smrt zrozená v Praze
Líheň I. Smrt zrozená v Praze
Obálka audioknihy Líheň II. Královna smrti
Líheň II. Královna smrti
Obálka audioknihy Líheň I + II + Zmetek z temnot
Líheň I + II + Zmetek z temnot

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma