Obálka audioknihy Tajemství okamžitého léčení

Interpret: Alexej Pyško
Vydavatel: Anag
Vydáno: 2013

Během několika posledních let naučily nové svépomocné metody mnohé lidi jinému pohledu na svět. Quantum Entrainment® (kvantové unášení) je v této oblasti novinkou. Je to proces, kterým se dopracujeme čistého uvědomění, a léčení je vlastně jeho vedlejším účinkem. To znamená, že léčitelem nejste vy, ale čisté uvědomění. Quantum Entrainment® pracuje mj. na základě jemného dotyku, který tiše a nenápadně aktivuje autonomní nervový systém, jenž spontánně a bezprostředně navodí atmosféru, v níž může dojít k hlubokému léčivému procesu a hojení. Tato úžasná metoda je snadno použitelná a nevyžaduje žádné předchozí znalosti – může ji používat kdokoliv.

Upozornění: Výraz Kvantové unášení používaný v knihách, CD nahrávkách, na seminářích, atd. Franka Kinslowa je doslovným překladem anglického termínu „Quantum Entrainment“. Rovněž upozorňujeme, že termíny Quantum Entrainment®, QE®, QE Intention®, EU Feeling®, EU Stillness® a Kinslow® jsou registrovanými obchodními známkami. Použití původního anglického názvu i jeho českého překladu je povoleno jen na základě písemného souhlasu Franka Kinslowa.

Jedinými osobami oprávněnými poskytovat QE® a vést odborné QE cvičení/skupinový výcvik, a tedy používat registrované obchodní známky, jsou Frank Kinslow a aprobovaní Quantum Entrainment® odborníci a Quantum Entrainment® asistenti-zprostředkovatelé. Frank Kinslow je však výlučně jedinou osobou, která může Quantum Entrainment vyučovat v celém světě. Tudíž kdokoliv jiný, kdo učí Quantum Entrainment®, tak přímo porušuje mezinárodní autorská práva.

Tajemství okamžitého léčení - audiokniha obsahuje teze k metodě kvantového léčení, jejichž autorem je Dr. Frank J. Kinslow. Čte Alexej Pyško.