Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Jak se stát milionářem za minimum práce aneb 16 důvodů proč investovat do nemovitostí

Jak se stát milionářem za minimum práce aneb 16 důvodů proč investovat do nemovitostí

Martin Tesárek

Délka: 1 h 58 min
Interpret: Gustav Bubník
Vydavatel: Martin Tesárek
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 111 MB

Kniha Jak se stát milionářem za minimum práce s podtitulem 16 důvodů, proč se vyplatí investovat do nemovitostí je nezbytným základem k pochopení a vstupní branou na cestě k úspěšnému investování do nemovitostí a finanční svobodě.

Kolem investování koluje řada mýtů a polopravd, které na nás chrlí média. Kniha je vyvrací na základě autorova know-how, zkušeností a reálných situací. Za vše mluví příběh pošťačky Terezy, která díky šikovným radám na investování vydělala za 6 let 1,44 milionů korun téměř bez práce.
Každý, kdo investuje do nemovitostí, si zajistí spokojené stáří, finanční nezávislost a zachování hodnoty svých peněz. V knize najdete i další důvody, proč investovat a přesvědčí vás, že investování zvládne každý.

Důkazem jsou autorova slova:“Neznám nikoho, kdo by nákupem a následným pronájmem nemovitosti prodělal peníze. Znám ale stovky úspěšných investorů, kterým nemovitosti zajistily finanční svobodu a pasivní příjem.”

Díky knize získáte know-how od opravdového realitního investora a možnost stát se zdarma součástí uzavřené členské sekce realitních investorů, ve které najdete hodnotný a jedinečný obsah důležitý pro úspěšné investování.

BC. MARTIN TESÁREK
Za knihou Jak se stát milionářem za minimum práce aneb 16 důvodů proč investovat do nemovitostí a projektem realitniInvestori.cz stojí Bc. Martin Tesárek, zkušený realitní makléř a investor, pro kterého se staly nemovitosti životní vášní. Svou první investiční nemovitost koupil v 23 letech, po drobné rekonstrukci ji prodal se ziskem 231 000 Kč. V 28 letech stojí u náročné akvizice činžovního domu na Praze 3 - Žižkově, který spolu s dalšími dvěma investory během roku kompletně rekonstruují, prodávají a inkasují zisk přesahující 13 mil. Kč. Nyní spoluvlastní Martin se svým obchodním partnerem více než 16 různých nemovitostí.

Jak se stát milionářem za minimum práce aneb 16 důvodů proč investovat do nemovitostí – audiokniha, jejíž autorem je realitní makléř a investor Martin Tesárek. Čtou Gustav Bubník a Bohdan Tůma.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma